هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۱۴

گوگل از طراحی جدید جیمیل رونمایی کرد

شناسه مطلب: ۵۹ بازدید: ۵۰۹۴

شرکت گوگل امروز با انتشار خبری در وبلاگ رسمی جیمیل، از نسخه جدید این سرویس رونمایی کرد. طراحی جدید جیمیل که به منظور کنترل بهینه ایمیل‌ها و ارتباطات کاربران انجام شده است، برای پلتفرم‌های وب و موبایل اپلیکیشن در دسترس قرار خواهد گرفت.

desktop-gmail

 

برای کاربران نسخه وب، طرح جدید شامل قابلیتی است که به کمک آن می‌توان ایمیل‌ها را دسته‌بندی کرد. ایمیل‌ها می‌توانند در دسته‌بندی‌هایی مانند اصلی، اجتماعی، پیشنهادات و اطلاعیه‌ها قرار بگیرند. همچنین کاربران این امکان را خواهند داشت تا بتوانند به سادگی، ایمیل‌های دریافتی خود را با کشیدن، به هر یک از دسته‌بندی‌های دلخواه منتقل کنند.

Screen-Shot-2013-05-29-at-9.12

گوگل این تغییرات را در نسخه موبایل جیمیل برای اندروید و iOS نیز اعمال کرده است و کاربران این اپلیکیشن‌ها می‌توانند به زودی تغییرات ایجاد شده در این برنامه را تجربه کنند. این اپلیکیشن حالا یک منوی کناری دارد که می‌توان در آن، دسته‌بندی‌های ایمیل‌ها و همچنین تگ‌های هوشمند را مشاهده کرد.

البته طبیعتا گوگل این اجازه را به شما می‌دهد تا در صورتی که از تغییر طراحی فعلی راضی نبودید، به طراحی قبلی و حالت کلاسیک جیمیل بازگردید.

اگر هنوز نسخه جدید جیمیل را مشاهده نمی‌کنید به این دلیل است که فعلا همه کاربران امکان استفاده از آن را ندارند و گوگل طی هفته‌های آتی اپلیکیشن جدید را برای همه افراد عرضه خواهد کرد. نسخه جدید جیمیل برای وب نیز به زودی گزینه Configure inbox را به بخش تنظیمات اضافه خواهد کرد تا بتوانید به کمک آن، دسته‌بندی‌های جیمیل را مدیریت کنید.

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن