هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۴

Kaspersky Internet Security برترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۳شد

شناسه مطلب: ۳۹۷ بازدید: ۱۷۷۴

 Kaspersky Internet Security موفق شد همه ۲۷ ستاره ممکن این آزمایشات را دریافت کند.

آزمایشگاه تخصصی AV-Comparatives در گزارشی با عنوان «مقایسه تطبیقی آنتی ویروس‌ها در سال ۲۰۱۳» محصول Kaspersky Internet Security را به‌عنوان محصول برتر سال ۲۰۱۳ معرفی کرد.

به گزارش طراحی سایت سراج، AV-Comparatives در این گزارش جامع، ۲۲ آنتی ویروس مختلف را مورد سنجش قرار داد تا از میان آنان برترین راهکار امنیت اطلاعات را برگزیند.
در این آزمایشات شاخص‌هایی چون محافظت کامل و بی‌وقفه در برابر تهدیدات امنیتی، شناسایی فایل‌ها، تشخیص‌های اشتباه (False Positives)، میزان خسارت تهدیدات، سیستم امنیت پیشگیرانه (Proactive Protection)، حذف بدافزارها و ابزار ضدفیشینگ مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس گزارش AV-Comparatives، راهکار امنیت اطلاعات شرکت کسپرسکی با نام Kaspersky Internet Security تنها محصولی بود که موفق شد در تمام آزمون‌ها امتیاز Advanced+ را به عنوان بالاترین نمره کسب کند.
به این ترتیب Kaspersky Internet Security موفق شد همه ۲۷ ستاره ممکن این آزمایشات را دریافت کند.

آندریاس کلمنتی (Andreas Clementi) بنیانگذار و مدیر اجرایی AV-Comparatives می‌گوید: «مقایسه تطبیقی ضدویروس‌ها در سال ۲۰۱۳ گزارش کاملی از تمام آزمون‌هایی است که در طول سال ۲۰۱۳ روی محصولات امنیتی انجام دادیم. این گزارش نیز به‌مانند گزارش‌های پیشین رایگان بوده و به چند زبان روی وب‌سایت ما قابل دانلود است.»

براساس این گزارش، AV-Comparatives یک سازمان مستقل است که به سنجش و بررسی محصولات امنیتی از جمله ضدویروس‌های ویندوز و مک، راهکارهای امنیت اینترنت و محصولات امنیت همراه می‌پردازد.
این سازمان با برخورداری از یک پایگاه داده بزرگ تهدیدات امنیتی، محیطی واقعی را برای آزمایش دقیق محصولات امنیتی به‌وجود می‌آورد.

علاقه‌مندان به مطالعه کامل مقایسه تطبیقی ضدویروس‌ها در سال ۲۰۱۳ می‌توانند به سایت www.av-comparatives.org مراجعه کنند.
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن