هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۶

10 تا از گرانترین دستگاه‌هایی که تا بحال ساخته شده‌اند

شناسه مطلب: ۲۷۳ بازدید: ۳۴۵۰

10 تا از گرانترین دستگاه‌هایی که تا بحال ساخته شده‌اند

اسپیکرهای گوشی Stax SR-009

1


قیمت: 5250 دلار

این هدفون قادر است پاسخگویی فرکانسی بین 5 تا 42000 هرتز را ایجاد کند. با این طراحی بزرگی که دارد بیشتر از آنکه بتوان آنرا هدفون نامید، باید به آن نام بلندگوهای گوشی را داد. برای آنکه بتوانید از آن به عنوان اسپیکر هم استفاده کنید نیاز به یک آمپلی فایر 2000 دلاری نیز دارید.


چاقوی  Victorinox 1TB Swiss Army

2


قیمت: 3000 دلار
همگی ‌می‌دانیم که یک چاقوی سویسی چیزی است که باید در هر بسته سفری باشد. حالا هم که تکنولوژی پیشرفت کرده است، چه می‌شود اگر همراه این چاقوی سوییسی همه کاره خود، 1 ترابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات هم داشته باشیم. این فلش برای کارایی بیشتر قابلیت جدا شدن نیز دارد، اما برای چنین ابزاری با این قابلیت، به نظرتان 3000 دلار کمی تخیلی نیست؟


داک کریستالی آیفون

3


قیمت: 500 دلار
داک‌ها وسایلی مناسب برای همگام سازی و شارژ دستگاه هستند، اما آیا حاضرید 500 دلار یعنی پولی که تنها با کمی بیشتر می‌توانید با آن یک آیفون تازه بخرید برای خرید یک داک کریستالی که با پلاتینیوم پوشانده شده است بپردازید؟


توالت کوهلر نومی

4


قیمت:6400 دلار
دیگر از این متمولین جامعه هر چه بگویی بر می‌آید. این صندلی فوق پیشرفته که می‌بینید در واقع یک وسیله برای پاسخگویی به صدای طبیعت است که هنگام نشستن بر روی آن باد گرمی در قسمت پایینی شروع به وزیدن می‌کند که یک زمان خاطر مصرف کننده مکدر نشود!


اسمارتفون ورتو

5


قیمت:13800 دلار
وقتی می‌خواهیم یک اسمارتفون بخریم به ویژگی‌هایی که دارد توجه می‌کنیم. این اسمارتفون گرانقیمت ما دارای سیستم عامل سیمبین و کیبورد سوییپ است. جنس بدنه‌اش طلای قرمز است و برنامه Concierge Live  به طور پیش فرض درون آن قرار دارد.


دو چرخه  S-Works + McLaren Venge

6


قیمت: 18000 دلار
امروزه به طر کل دوچرخه جز کالاهای لوکس به حساب می‌آید. این نوعش هم که دیگر هیچ. در ساخت بدنه این دو چرخه از فن آوری برای سبک‌تر کردن فیبر کربن استفاده شده است که منجر به سرعت بیشتر می‌شود. شما باشید کدام را ترجیح می‌دهید بیشتر رکاب زدن  یا پرداخت 18 هزار دلار برای سرعت بیشتر ؟


ایستگاه کاری MWE Emperor 200

7


قیمت 45000 دلار
قطعا با نگاه کردن به این ایستگاه کاری مطمین می‌شوید که تنها جلوه‌های ویژه نیستند که در فیلم‌های هالیوودی به نمایش در می‌آیند و خیلی از این دستگاه‌ها در دنیای اقعی وجود دارند. این ایستگاه دارای سه مانیتور، تهویه کننده هوا، رابط کاربری لمسی، صندلی الکتریکی چرمی و قابلیت  نور درمانی است و به طور کل هرچیزی را که برای انجام کار راحت نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد.


اسپیکرهای مگاترندMKIII


8
 


قیمت: 80000 دلار
با طولی در حدود 2 متر و  14 سانت و عرضی تقریبا برابر با 92 سانت، مگاترند صدا را به مرحله‌ای دیگر برده است.


ساعت هری وینستون اوپوس12
 

9


قیمت: 260000 دلار
در این ساعت خبری از عقربه‌های دقیقه و ساعت شمار معمول نیست. این ساعت دارای 607 قطعه و80 تکه جواهر و جنس بدنه‌اش از طلای سفید است.


موتورسیکلت Ecosse Titanium Series FE Ti XX
 

10


قیمت:300000 دلار
بله اینهم از گرانترین موتورسیکلت دنیا با شاسی از جنس تیتانیوم که با چرخهایی از جنس فیبر کربن ترکیب شده‌اند.

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن