هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۲

آیا اینترنت کشور کند شده است؟

شناسه مطلب: ۱۴۰ بازدید: ۵۱۵۰
طی روزهای گذشته برخی از شرکت‌های ارائه کننده اینترنت به کاربران خود اطلاع داده‌اند که به مدت یک هفته ارائه خدمات آنها با اختلالاتی همراه است و دلیل این اختلالات به آنها مربوط نبوده و به شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برمی‌گردد.
مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، ضمن اظهار بی‌اطلاعی از این موضوع گفت: در حال حاضر شبکه اینترنت کشور هیچ مشکلی ندارد و ما در ارائه پهنای باند به شرکت‌ها هیچ مشکلی نداریم و وضعیت اینترنت در حالت عادی قرار دارد.
 
 
 
مهدی خدایی در عین حال یادآور شد:
اگر قرار بر این باشد که اختلالات مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت باشد تنها یک یا چند شرکت دچار مشکل نمی‌شوند و به همین دلیل نمی‌توان این موضوع را به شبکه زیرساخت ارتباط داد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا هر شرکتی که خواست می تواند به این بهانه ارائه خدمات به کاربران را محدود کند تاکید کرد: این موضوع جزو مواردی است که باید سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر آن نظارت کند چرا که به هر حال پروانه شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنتی از سوی این سازمان صادر می‌شود.
 
شرکت مخابرات هم که برخی ارائه کنندگان اینترنت سرویس خود را از آن می گیرند در ارتباط با ایجاد این اختلالات اظهار بی‌اطلاعی کرده است. با وجود تمام این تفاسیر شرکت‌های مذکور همچنان در ارائه خدمات به کاربرانشان با کندی‌ها و اختلالات متعدد مواجهند. 
انتشار یافته: 2
در صف انتشار: 0

نظرات  

محمدرضا | Unknown | ۱۳۹۲/۰۶/۰۵ ساعت ۰۹:۳۷
Comments واقعا اینترنت شرکت ما افتضاح شده ولی خب اینترنت خونه مشکلی نداره!!
حمید | Unknown | ۱۳۹۲/۰۶/۰۶ ساعت ۱۰:۵۸
Comments من اینترنت 2 مگ دارم الان چند روز در حد 128 هم نیست

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن